Türkiye Cumhuriyeti

Gümülcine Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız

Bos Icerik
 
Firuz Kesim
Başkonsolos (MM)
01.01.1924-01.01.1927
Firuz Kesim
Başkonsolos (MM)
25.01.1924-
Fuat Akman
Başkonsolos (MM)
01.01.1927-01.01.1929
Fuat Akman
Başkonsolos (MM)
01.01.1927-01.01.1929
Ahmet Muhtar Batur
Başkonsolos (MM)
01.01.1929-01.01.1933
Selim Rauf Sarper
Başkonsolos (MM)
01.01.1933-01.01.1935
Selim Rauf Sarper
Başkonsolos (MM)
01.01.1933-01.01.1935
İzzettin Tuğrul Nişbay
Başkonsolos (MM)
01.01.1935-01.01.1936
Nurullah Kerkud
Başkonsolos (MM)
01.01.1936-01.01.1939
Tevfik Türker
Başkonsolos (MM)
01.01.1939-01.01.1943
M. Kamil Görduyduş
Başkonsolos (MM)
01.01.1943-01.01.1947
M. Kamil Görduydus
Başkonsolos (MM)
01.01.1943-01.01.1947
Cemal Tuygar
Başkonsolos (MM)
01.01.1947-01.01.1951
Cemal Tuygar
Başkonsolos (MM)
01.01.1947-01.01.1951
Feyzi Öğdemli
Başkonsolos (MM)
01.01.1951-15.11.2014
Erdem Nafız Bayezidoğru
Başkonsolos (MM)
01.01.1951-01.01.1953
Feyzi Öğdemli
Başkonsolos (MM)
01.01.1951-
Edhem Nafiz Bayezidoğlu
Başkonsolos (MM)
01.01.1951-01.01.1953
Nihad Dinç
Başkonsolos (MM)
01.01.1953-01.01.1954
Nihad Dinç
Başkonsolos (MM)
01.01.1953-01.01.1954
Ahmet Umar
Başkonsolos (MM)
01.01.1954-01.01.1958
Ahmet Umar
Başkonsolos (MM)
01.01.1954-01.01.1958
Cemil Miroğlu
Başkonsolos (MM)
01.01.1958-01.01.1960
Cemil Miroğlu
Başkonsolos (MM)
01.01.1958-01.01.1960
Faik Melek
Başkonsolos (MM)
01.01.1960-01.01.1961
Faik Melek
Başkonsolos (MM)
01.01.1960-01.01.1961
Orhan Güney
Başkonsolos (MM)
01.01.1961-01.01.1965
Orhan Güney
Başkonsolos (MM)
01.01.1961-01.01.1965
Tevfik Ünaydın
Başkonsolos (MM)
01.01.1965-01.01.1967
Tevfik Ünaydın
Başkonsolos (MM)
01.01.1965-01.01.1967
Metin İnegöllüoğlu
Başkonsolos (MM)
01.01.1967-01.01.1969
Metin İnegöllüoğlu
Başkonsolos (MM)
01.01.1967-01.01.1969
Metin Bayer
Başkonsolos (MM)
01.01.1969-01.01.1972
Mekin Bayer
Başkonsolos (MM)
01.01.1969-01.01.1972
Orhan Kulin
Başkonsolos (MM)
01.01.1972-01.01.1975
Orhan Kulin
Başkonsolos (MM)
01.01.1972-01.01.1975
Akgün Han Kıcıman
Başkonsolos (MM)
01.01.1975-01.01.1979
Akgün Han Kıcıman
Başkonsolos (MM)
01.01.1975-01.01.1979
Akgün Han Kıcıman
Başkonsolos (MM)
01.01.1975-01.01.1979
Coşkun Arda
Başkonsolos (MM)
01.01.1979-01.01.1981
Coşkun Arda
Başkonsolos (MM)
01.01.1979-01.01.1981
Coşkun Arda
Başkonsolos (MM)
01.01.1979-01.01.1981
Coskun Arda
Başkonsolos (MM)
01.01.1979-01.01.1981
Şükrü Tufan
Başkonsolos (MM)
01.01.1981-01.01.1984
Şükrü Tufan
Başkonsolos (MM)
01.01.1981-01.01.1984
Aydemir Erman
Başkonsolos (MM)
01.01.1984-01.01.1986
Aydemir Erman
Başkonsolos (MM)
01.01.1984-01.01.1986
Aydemir Erman
Başkonsolos (MM)
01.01.1984-01.01.1986
Varol Özkoçak
Başkonsolos (MM)
01.01.1986-01.01.1989
Kemal Gür
Başkonsolos (MM)
01.01.1989-01.01.1990
K.Önder Alpman
Başkonsolos (MM)
01.01.1990-01.01.1992
A.Hakan Okçal
Başkonsolos (MM)
01.01.1992-01.01.1995
A. Hakan Okçal
Başkonsolos (MM)
01.01.1992-01.01.1995
Osman Durak
Başkonsolos (MM)
01.01.1995-01.01.1997
Osman Durak
Başkonsolos (MM)
01.01.1995-01.01.1997
Sakir Özkan Torunlar
Başkonsolos (MM)
01.01.1997-01.01.1999
Şakir Özkan Torunlar
Başkonsolos (MM)
01.01.1997-01.01.1999
Mehmet Munis Dirik
Başkonsolos (MM)
01.01.1999-01.01.2001
Mehmet Munis Dirik
Başkonsolos (MM)
01.01.1999-01.01.2001
Hüseyin Avni Botsalı
Başkonsolos (MM)
01.01.2001-01.01.2004
Hüseyin Avni Botsalı
Başkonsolos (MM)
01.01.2001-01.01.2004
Hüseyin Avni Botsalı
Başkonsolos (MM)
01.01.2001-01.01.2004
Ümit Yardım
Başkonsolos (MM)
01.01.2004-01.01.2006
Ümit Yardım
Başkonsolos (MM)
01.01.2004-01.01.2006
Ahmet Rıza Demirer
Başkonsolos (MM)
01.01.2006-31.10.2008
Ahmet Rıza Demirer
Başkonsolos (MM)
01.01.2006-31.10.2008
Mustafa Sarnıç
Başkonsolos (MM)
01.11.2008-01.07.2012
Osman İlhan Şener
Başkonsolos (MM)
15.07.2012-03.08.2012
Osman İlhan Şener
Başkonsolos (MM)
03.08.2012-01.11.2014